Veronika - linka 11

Jsem online - volejte 906 509 109

906 509 109
linka 11
výklad karet,věštění
 906 509 109
linka 11
 

Zažíváte náročnou životní situaci? Chcete se správně rozhodnout? Cítíte strach nebo osamělost? Nevíte kudy kam? Ztrácíte se v tom, co je pravda a co lež? Říkáte si, proč se Vám takové věci dějí?

S pomocí karet a kyvadla společně láskyplně najdeme odpovědi. Vše má vždy nějaké východisko a řešení. Nemusíte na to být sami. Karty dokáží odhalit i to, co nám často zůstává skryto, tak pojďme společně odhalit clonu mlhy a uvidět světlo...světlo, které nám svítí na cestu
k harmonii, hojnosti a štěstí. Zasloužíte si je. :-)

Jmenuji se Veronika a už od školky mám dar vhledů, intuice, ale i nepostradatelné empatie směřujících k mému životnímu poslání - pomáhání lidem. Nikdy Vás za nic neodsoudím. Každý z nás má totiž svou životní cestu
a vím, co život umí mnohým z nás přinášet. Ale také věřím, že všichni můžeme být vědomí spolutvůrci svých životů.

A k tomu nám výborně mohou "posvítit na cestu" právě karty a kyvadlo, které mě provázejí už od dětských let. Dokáží být výborným průvodcem ve vztazích, citech, lásce, ohledně práce, podnikání nebo studií, financí, bydlení, rozhodnutí... Pracuji většinou s tarotovými, andělskými kartami a kartami Průvodců duše.

Od dětských let ke mně také přicházejí vesmírné vzkazy
a vhledy a také vzkazy od Vaší duše
. Působím také jako terapeutka a průvodkyně po zdejších cestách směrem k plnému potenciálu a naplnění plánu Vaší Duše. :-)

S láskou, přijetím pokorou a podporou

Veronika

 

 

 


Kategorie: věštěnívýklad karetvěštění budoucnosti

Získejte ihned odpovědi na své otázky. Využijte nejpohodlnější pravdivý výklad karet a budoucnosti od odsvědčené věštkyně.
Na čísle 
906 509 109 linka 11