Veronika - linka 11

Momentálně nejsem online .

906 509 109
linka 11
výklad karet,věštění
 906 509 109
linka 11
 


Zažíváte náročnou životní situaci? Chcete se správně rozhodnout? Cítíte strach nebo osamělost? Nevíte kudy kam? Ztrácíte se v tom, co je pravda a co lež? Říkáte si, proč se Vám takové věci dějí?

S pomocí karet a kyvadla společně láskyplně najdeme odpovědi. Vše má vždy nějaké východisko a řešení. Nemusíte na to být sami. Karty dokáží odhalit i to, co nám často zůstává skryto, tak pojďme společně odhalit clonu mlhy a uvidět světlo...světlo, které nám svítí na cestu
k harmonii, hojnosti a štěstí. Zasloužíte si je. :-)

Jmenuji se Veronika a už od školky mám dar vhledů, intuice, ale i nepostradatelné empatie směřujících k mému životnímu poslání - pomáhání lidem. Nikdy Vás za nic neodsoudím. Každý z nás má totiž svou životní cestu
a vím, co život umí mnohým z nás přinášet. Ale také věřím, že všichni můžeme být vědomí spolutvůrci svých životů.

A k tomu nám výborně mohou "posvítit na cestu" právě karty a kyvadlo, které mě provázejí už od dětských let. Dokáží být výborným průvodcem ve vztazích, citech, lásce, ohledně práce, podnikání nebo studií, financí, bydlení, rozhodnutí... Pracuji většinou s tarotovými, andělskými kartami a kartami Průvodců duše.

Od dětských let ke mně také přicházejí vesmírné vzkazy
a vhledy a také vzkazy od Vaší duše
. Působím také jako terapeutka a průvodkyně po zdejších cestách směrem k plnému potenciálu a naplnění plánu Vaší Duše. :-)

S láskou, přijetím pokorou a podporou

Veronika

 

 

 


Kategorie: věštěnívýklad karetvěštění budoucnosti

Získejte ihned odpovědi na své otázky. Využijte nejpohodlnější pravdivý výklad karet a budoucnosti od odsvědčené věštkyně.
Na čísle 
906 509 109 linka 11