Soňa - linka 44

Momentálně nejsem online .

906 509 109
linka 44
výklad karet,věštění
 906 509 109
linka 44
 

Narodila jsem se ve znamení Raka a díky Luně ve Vodnáři mám silně vyvinutou intuici. Mým životním posláním a zároveň úkolem je pomáhat lidem prostřednictvím svých věšteckých schopností a nadání jasnozřivosti.

Zabývám se výkladem mariášových karet, numerologií, karmalogií, astropsychologií a intuitivní astrologií, andělskými poselstvími a prací s kyvadlem.

Specializuji se na vztahy na úrovni partnerství, spolupráce, rodiny. Zda máte se svým protějškem společné životní cesty či nikoliv, zda se jedná o vztahy osudové nebo karmické. Napojením se na vaši duši odhalím přímo jádro věcí, které vás trápí, jejich skutečné příčiny a také řešení.

Povím vám, jak vás jméno spolu s datem narození ovlivňuje, jaké máte dispozice a potenciál k vytvoření úspěšného života.

Pomohu vám se rozhodnout, najít váš směr a odvahu ke změnám. Osud je nám sice z části předurčen, ale každý jsme strůjcem vlastního života.

Jsem tu pro vás, abych vám s tím pomohla, jak nejlépe umím.

S láskou Soňa

 

 

 

 


Kategorie: věštěnívýklad karetvěštění budoucnosti, kyvadlo, numerologie, karma

Získejte ihned odpovědi na své otázky. Využijte nejpohodlnější pravdivý výklad karet a budoucnosti od odsvědčené věštkyně.
Na čísle 
906 509 109 linka 44