VĚŠTBA ONLINE, VOLEJTE:

 • Jsem online
  Stáňa - linka 16
  Volejte 906 509 109
 • Jsem online
  Ellis - linka 12
  Volejte 906 509 109
 • Jsem online
  Jarka - linka 66
  Volejte 906 509 109
 • Jsem online
  Romana - linka 86
  Volejte 906 509 109
 • Jsem online
  Osudové spojení - 99
  Volejte 906 509 109
 • Jsem online
  Řešíte vztah? - 33
  Volejte 906 509 109
 • Novinky v naší věštírně:

  LEPIDOLIT

  jedinečný "kámen míru"

  článek od kartářky Ellis - čtěte ZDE

   

  HLEDÁME

  kartářku nebo kartáře

  celá ČR - více ZDE

  LEPIDOLIT

  Dnes vám chci představit úžasný růžový
  až levandulově fialový minerál s jemnými třpytkami
  a tím je Lepidolit. Název dostal z řeckého lepis = šupina a lithos= kámen. Řadí se mezi světlé slídy s vysokým obsahem lithia. Jedinečný pro nás je už tím, že byl poprvé objeven a popsán v roce 1792 v České republice (Hradisko u Rožné na Vysočině, kde se dodnes vyskytuje). Dříve se Lepidolit těžil jako důležitá surovina kovů lithia a cesia. Protože je získávání lithia ze slíd technicky velmi náročné, byla u nás těžba ukončena.

  Lepidolit je mírumilovný, uklidňující kámen přesně stvořený pro tuto hektickou dobu plnou stresu a strachu z toho, co nás ještě čeká. Potlačuje veškeré negativní emoce. Má stabilizující efekt na nejrůznější panické ataky a výkyvy nálad. Tiší hněv a vztek, tím se stává vynikajícím pomocníkem k odbourávání stresů každodenního života. Aktivuje a otevírá korunní čakru a díky schopnosti podporovat objektivitu a soustředění urychluje rozhodování. Svému nositeli přitahuje štěstí a pozvedává psychické vědomí.

  Náleží elementu vody a planetám Jupiter a Saturn. Podporuje lásku, napomáhá usmíření mezi milenci
  a také vnáší harmonii do vztahů narušených negativními emocemi
  . Říká se mu také kámen míru, protože odhání úzkost a napětí, které často vyvolávají děsivé noční můry jak u dospělých, tak u dětí. Před usínáním je vhodné si kamínek Lepidolitu vzít do dlaní, napojit se na jeho energii a v duchu poprosit o uvolnění a mír pro svoji duši. Potom odložit pod polštář nebo blízko lůžka.

  Jako prostorový kámen se výborně používá všude, kde se setkávají lidé, probíhají různé rozhovory, schůzky a řeší se problémy. Pomůže vést diskusi v klidu a bez zbytečných emocí. Lepidolit skvěle pohlcuje elektromagnetické záření a také částečně neutralizuje geopatogenní zóny. Má ochranný vliv proti záření počítačů, telefonů, obrazovek…

  Pokud je v Lepidolitu více obsaženo slídy, jeho schopnosti se mnohokrát zvyšují.

  Ve fyzické rovině disponuje jedinečnou vlastností. Dokáže lokalizovat nerovnováhu v těle. Pokud je přiložen na problémové místo, začne lehce vibrovat. Při nošení na těle v podobě přívěsů, náramků, nebo přikládáním, posiluje imunitní systém. Povzbuzuje očistné procesy v pokožce a v pojivové tkáni, zmírňuje svědivost, ulevuje od alergií. Pomáhá i při ekzémech a lupence. Potlačuje neuralgické bolesti zad, pomáhá při vyčerpání, nespavosti a aktivizuje hormonální systém.

  Čištění a nabíjení: Lepidolit nejprve opláchneme pod tekoucí vodou, poté vložíme na několik hodin do čisté, nejlépe pramenité vody. Tímto odstraníme z kamene veškeré negace. Následně necháme i několik hodin nabíjet na slunci. Takto je nutné čistit nejméně jednou týdně, nebo častěji podle intenzity používání.

  Přeji Všem lásku a mír s krásným Lepidolitem

  Vaše Ellis na lince12