Novinky v naší věštírně:

CO VÁS ČEKÁ
PODLE HVĚZD I KARET?

Nové týdenní horoskopy

od kartářky Marcely - více ZDE

HLEDÁME

kartářku nebo kartáře

celá ČR - více ZDE

Mia - linka 14

Jsem online - volejte 906 509 109

906 509 109
linka 14
výklad karet,věštění
 906 509 109
linka 14
 

Partnerskými, rodinnými a vztahovými problémy se zabývám již řadu let. Má duchovní cesta se mi otevřela
v mých 20 letech, kdy jsem začala vnímat, že není jen tento svět a to co zde vnímáme. Mé schopnosti se mi projevily po odchodu mé milované babičky, kdy jsme na sebe byly velmi citově napojené.

Řešíte-li složité vztahy v rodině, partnerském životě, práci, finanční situaci nebo problémy s bydlením, jsem tu pro vás. Společně nahlédneme a podíváme se, která cesta by pro vás byla ta nejlepší.

Vždy jste to vy, kdo má možnost svůj osud změnit, pochopit to co se vám děje a vše řešit - vždy je cesta i když na první pohled nemusí být vidět. Nic v životě není náhoda a jsem tu vždy pro vás abychom spolu nalezli to nejlepší řešení pro vás.

Mým rádcem a pomocníkem jsou karty Lenormand, které jsou hodně osobní a dokáží odpovědět na spoustu otázek, dále také kyvadlo které používám k upřesnění výkladu
a věštecký kruh.

Narozena jsem ve znamení Vah a mým životním příběhem je pomáhat lidem, kteří mou pomoc potřebují.  Vše se děje z nějakého důvodu a náhody neexistují.

S láskou pro vás Mia

 

Mé oblíbené motto je:
Největším vězením ve kterém lidé žijí, je strach z toho co si o nich ostatní myslí. David Iczke

 

 

 


Kategorie: věštěnívýklad karetvěštění budoucnosti, kyvydlo, věštecký kruh

Získejte ihned odpovědi na své otázky. Využijte nejpohodlnější pravdivý výklad karet a budoucnosti od odsvědčené věštkyně.
Na čísle 
906 509 109 linka 14